It´s no life without technology

Kniha návštěv - napište nám!

Datum 26.03.2015
Vložil M.L
Titulek Varování

Dělala jsem v jídelně a teď mě nechtějí zaplatit.Je to férové v dnešní době dělat zadarmo?Už jenom jednání je otřesné od šéfa pana M.Skoro měsíc čekám na sepsání smlouvy která zabere asi tak 10-15min..Nedoporučuji tam pracovat před sepsání smlouvy ani zkušebně.Prostě jednání (hnus) dřete tam 10hodin a pak se setkáte s pohrdáním.Dám vědět jak jsem dopadla

Datum 30.03.2015
Vložil Marie L
Titulek Re: Varování

Dobrý den je konec měsíce a já nemám sepsanou smlouvu.Dělala jsem u vás 7.3 a nikdo mě nedal vědět kdy bude smlouva sepsaná.Jednání p,Miloty je na mrtvém bodě.Musím podotknout že mě hodně překvapilo že nikdo namě nechtěl zdravotí průkaz a i když ho nevlastním ta jsem pracovala v jídelně.Pana Milotu asi nic podobného nezajímá jako zdr.průkaz což je v takové jídelně notnost.Doufám že moje práce mě bude včas a řádně zaplacena,jinak to budu řešit právní cestou.Děkuji a věřím že vše bude kladně vyřízeno.

Datum 30.05.2012
Vložil hana
Titulek htc sensation xl

Co na něj říkáte https://clanky.katalogmobilu.cz/1569-htc-sensation-xl/ ?

Datum 01.08.2013
Vložil Admin Roman
Titulek Re: htc sensation xl

Dobrý den, omlouváme se za prodlevu (člověk by spíše řekl že věčnost)..nicméně odpovím i tak, zmiňované HTC vypadá solidně. Pro běžného uživatele, který na tom nebude chtít hrát výkonově náročnější hry, by měl skvěle posloužit. Trochu mě zaráží rozlišení displeje, které je na takovou úhlopříčku (skoro 5 palců) docela malé, nicméně postačí.

Datum 27.12.2011
Vložil Náhodný návštěvník
Titulek Zhodnocení

Nápad pro obsah webu je dobrý, ale když už děláte i videa, tak doporučuji si rozmyslet nebo připravit dopředu na papír o čem budete mluvit. Videa jsou strašně zdlouhavá a nudná a kolikrát je to docela nesmysl, co vám vyjde z úst.
Nápad se mi líbí zpracování webu je už horší. Hodnotit vzhled webu a pomocí čeho jste ho udělali snad raději ani nebudu.

Datum 03.05.2011
Vložil Lukáš
Titulek dotaz

kdypak bude nový video? nějak na to pánové prdíte.

Datum 21.05.2011
Vložil Ondra (admin)
Titulek Re: dotaz

Další Techvideo je z důvodu naší vytíženosti přesunuto na 4-5 června 2011. Od toho data se můžete těšit na další nové články a recenze - alespoň zatím určitě z mé strany.

Díky za zájem,
Techmanie team.

Datum 16.12.2010
Vložil lukáš
Titulek návštěva

zdravím Vás. dostali jste dobrej nápad s tím webem. doufám, že bude vzkvétat. web vypadá dobře, jen tak dál. držím palce.

 

Poradna

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

Vyhledávání

Zdravíme příznivce technologií!! Technika se motá všude kolem nás, to nelze upřít. Chce to dávku trpělivosti pro člověka, který se v ní chce orientovat. My tu trpělivost máme a chceme sdílet vědomosti a názory s Vámi všemi, kteří plují na stejné lodi takříkajíc. Postupně se zde budou objevovat články z oblasti mobilní komunikace, počítačů a všeho tomu blízkého. Věříme, že nesplyneme s davem ostatních nadšenců, ale vykročíme tou správnou nohou. A když ne ani to, pak alespoň věříme, že bude tento web přínosem pro komunitu lidí, kteří se techniky nebojí. Díky za Vaši přízeň (nyní samozřejmě teprve budoucí). 

Techmanie © 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

TOPlist