It´s no life without technology

Techvideo 7.díl: Zabezpečení Facebooku a nové cartomizéry od Nicku

13.06.2011 20:14
Další díl Techvidea je poněkud jiný, než ty předchozí. Vyjímečně se natáčení účastnil jen jeden redaktor stránek, protože občas prostě ten druhý nemá čas. V dalším díle by mělo být už vše v normálu, jak jste zvyklí. Pokud se stane situace, že někdo z nás nemá čas, tak video nebudeme odkládat, ale pokusíme se natáčet alespoň v jednom. Je to vše o naší domluvě. Dále se omlouváme za prodlevu, kterou jste museli, do tohoto dílu, čekat.
Obsahem tohoto dílu je nastavení zabezpečení Facebooku a nové příchutě cartomizérů do elektronických cigaret od Nicka. Vaše Techmánie!

 

 

 

Diskusní téma: Techvideo 7.díl: Zabezpečení Facebooku a nové cartomizéri od Nicku

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
 

Vyhledávání

Zdravíme příznivce technologií!! Technika se motá všude kolem nás, to nelze upřít. Chce to dávku trpělivosti pro člověka, který se v ní chce orientovat. My tu trpělivost máme a chceme sdílet vědomosti a názory s Vámi všemi, kteří plují na stejné lodi takříkajíc. Postupně se zde budou objevovat články z oblasti mobilní komunikace, počítačů a všeho tomu blízkého. Věříme, že nesplyneme s davem ostatních nadšenců, ale vykročíme tou správnou nohou. A když ne ani to, pak alespoň věříme, že bude tento web přínosem pro komunitu lidí, kteří se techniky nebojí. Díky za Vaši přízeň (nyní samozřejmě teprve budoucí). 

Techmanie © 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode

TOPlist