It´s no life without technology

Otázky a odpovědi

Jak často přidáváme nové články?

Nové recenze, návody a ostatní se snažíme přidávat co nejčastěji. Mnohdy se stane, že se pár dní nic nového neobjeví, avšak jistě ne proto, že bychom na web zapomněli. Vše shrnuto je dle naších časových možností.

Kdy můžu čekat nový díl Techvidea?

Díly Techvidea jsme se rozhodli publikovat jednou za měsíc a to vždy začátkem měsíce.

Proč natáčíme Techvideo pokaždé v jiném prostředí?

Je to přece jen na naší dohodě. Pokud má jeden z nás již nachystané vybavení k natáčení, přesune se to k němu. Nemáme bohužel možnost nějakých jiných prostor, kde by se natáčení konalo, proto vše probíhá improvizovaně. Během příznivějšího počasí plánujeme díly natáčené i v přírodě nebo podle tématu. 

Jak můžu někoho z vás kontaktovat?

V menu na levé straně je upravená stránka s kontaktními informacemi, které by měly stačit. Pokud chcete, aby se Váš e-mail dostal do rukou nás obou, použijte spodní e-mail "techmanie@gmail.com". 

Můžu se nějak podílet na provozu Techmanie?

To určitě můžete. Stačí napsat mail s návrhem zlepšení webu, nebo s námětem na dobrou recenzi, či nám rovnou nějakou recenzi zašlete a my jí tu rádi pod Vaším jménem zveřejníme. Klidně se můžeme dohodnout o účinkování v některém z nadcházejících dílů Techvidea. Vše záleží jen na Vás. 

Vyhledávání

Zdravíme příznivce technologií!! Technika se motá všude kolem nás, to nelze upřít. Chce to dávku trpělivosti pro člověka, který se v ní chce orientovat. My tu trpělivost máme a chceme sdílet vědomosti a názory s Vámi všemi, kteří plují na stejné lodi takříkajíc. Postupně se zde budou objevovat články z oblasti mobilní komunikace, počítačů a všeho tomu blízkého. Věříme, že nesplyneme s davem ostatních nadšenců, ale vykročíme tou správnou nohou. A když ne ani to, pak alespoň věříme, že bude tento web přínosem pro komunitu lidí, kteří se techniky nebojí. Díky za Vaši přízeň (nyní samozřejmě teprve budoucí). 

Techmanie © 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode

TOPlist