It´s no life without technology

Techvideo 3.díl: Na téma Aukro Junior účtu a zajímavé reproduktory

18.01.2011 20:56
Se zpožděním, ale přeci jen - další (novoroční) díl je opět tady. A o čem bude řeč? Diskutujeme o Aukro účtech Junior (které jsou k mání na Aukro.cz). Do diskuze se můžete aktivně zapojit pod videem. Dále se mrkneme na podivuhodné reproduktory, nebo spíš repráčky, uvidíte sami.

 

 

Ještě dodatek: Jak bylo uvedeno, video vyšlo později. Videa se snažíme nahrávat ve frekvenci každých 14dní. Občas se ale stane, že to nevyjde - přece jen je to naše záliba, v soukromém čase. Tak se nezlobte! Děkujem :)

 

 

Diskusní téma: Techvideo 3.díl: Na téma Aukro Junior účtu a zajímavé reproduktory

Datum 18.01.2011
Vložil Ondra
Titulek K diskuzi

Ta je možná tady .)

 

Vyhledávání

Zdravíme příznivce technologií!! Technika se motá všude kolem nás, to nelze upřít. Chce to dávku trpělivosti pro člověka, který se v ní chce orientovat. My tu trpělivost máme a chceme sdílet vědomosti a názory s Vámi všemi, kteří plují na stejné lodi takříkajíc. Postupně se zde budou objevovat články z oblasti mobilní komunikace, počítačů a všeho tomu blízkého. Věříme, že nesplyneme s davem ostatních nadšenců, ale vykročíme tou správnou nohou. A když ne ani to, pak alespoň věříme, že bude tento web přínosem pro komunitu lidí, kteří se techniky nebojí. Díky za Vaši přízeň (nyní samozřejmě teprve budoucí). 

Techmanie © 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode

TOPlist